Chiptuningu kogemused

Lemet OÜ  | 

Chiptuninguga autosid oleme katsetanud juba ca. pool aastat! Kogemus väga positiivne!

Kütuse kokkuhoid ca. 15%! Autojuhid väga rahul!

            
SK Trans OÜ   | 

Lasin seadistada SCANIA 124 420hj, kuna auto oli liiga tuim ja kütusekulu metsikult suur.

Peale seadistamist on auto erksam ja jõulisem, võin öelda, et hoopis teine auto. See on tõsi, et käiguvahetamise vajadus väheneb, kuna jõudu on piisavalt juba madalatel pööretel.
Sõitsin Rootsi 19 tonnise koormaga ja tagasi 24 tonnise koormaga, kütusekulu oli enne seadistamist pidavalt 39 liitrit, olenemata ilmast. Nüüd kulus kõigest 33,6 l/100 le. Nordköpingu tõusul pidin enne vahetama käigu kaheksandalt seitsmendale nüüd ei olnud seda vajadust ja jõudu jäi ülegi. Tulemusega olen rahul, töö kiire ja korralik.

 
Priit Rooba   | 

Oleme praegu lasknud tuunida kahte autot DAF XF105 410hj ja Renault Magnum.

DAF-i kohta on küll praegu ainult kiidusõnu öelda. Mootor töötab erksamalt ja jõudu on ka tuntavalt juures. Üle Kasseli mägede Saksamaal sõitis auto ilma igasuguste probleemideta 18 tonnise koormaga. Enne oli seal ikka tükk tegemist ja kangutamist. Kütusekulu vähenes täpselt sama koormaga ja mööda sama teed 3 liitrit saja peale arvuti järgi. Täpset paagist paagini arvutust pole veel teinud.

Renaulti kohta ei oska veel midagi konkreetset öelda, see mees, kes selle autoga praegu sõidab, ei ole selle Renaultiga enne sõitnud ja ta ei tunneta vahet.